Kontakt

Mirai

LOKALIZACJA

Salon:
Gen. Grota-Roweckiego 129A
41-214 Sosnowiec
Tel.: +48 32 100 3 100
e-mail:
sosnowiec@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 9:00-18:30
sobota: 9:00-14:00

Serwis:
Gen. Grota-Roweckiego 129A
41-214 Sosnowiec
Tel.: +48 32 100 3 100
e-mail:
serwis.sosnowiec@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-18:30
sobota: 9:00-14:00

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mirai Motors Spółka z o.o. Spółka Komandytowa wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dealera, w tym promocji serwisowych, zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Dealera, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez Mirai Motors Spółka z o.o. Spółka Komandytowa na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Dealera, w tym promocjach serwisowych, zaproszeniach na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez wybranego dealera Mazda.
Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych?
Mirai Motors Spółka z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Wolności 1, 41-800 Zabrze

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celu odpowiedzi na otrzymane zapytanie oraz jeśli dotyczyło tego pytanie – również w celu marketingu towarów i usług Dealera lub dostawców części lub akcesoriów, w tym przekazywania informacji handlowych.

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?
W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do przekazania aktualnych informacji o modelu samochodu, którym jest Pani/Pan zainteresowana/y.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie Klauzula Informacyjna Dealer.
Slawek

Sławomir Zaczek

Kierownik salonu

telefon
723 327 421

e-mail
slawomir.zaczek@mazda-mirai.pl

Darek new

Dariusz Kędziora

Specjalista d/s sprzedaży samochodów nowych

telefon
695 000 888

e-mail
dariusz.kedziora@mazda-mirai.pl

Agnieszka

Agnieszka Koncewicz-Sambor

Specjalista d/s sprzedaży samochodów nowych

telefon
668 693 162

e-mail
agnieszka.ks@mazda-mirai.pl

Marcin2

Marcin Kowalski

Specjalista d/s sprzedaży samochodów nowych

telefon
605 680 383

e-mail
marcin.kowalski@mazda-mirai.pl

Img 0420 2m

Angelika Czajecka

Specjalista d/s sprzedaży samochodów nowych

telefon
723 327 031

e-mail
angelika.czajecka@mazda-mirai.pl

Lukasz

Łukasz Włodarz

Specjalista d/s sprzedaży samochodów nowych

telefon
724 312 085

e-mail
lukasz.wlodarz@mazda-mirai.pl

Marcin1

Marcin Kaszuba

Specjalista d/s sprzedaży samochodów nowych

telefon
605 595 400

e-mail
marcin.kaszuba@mazda-mirai.pl

Piotrek

Piotr Rogalski

Kierownik działu części w grupie Mirai Motors

telefon
609 344 360

e-mail
piotr.rogalski@mazda-mirai.pl

Lukasz telecki

Łukasz Telecki

Kierownik serwisu

telefon
609 155 440

e-mail
lukasz.telecki@mazda-mirai.pl

Dsc00987

Marcin Geca

Doradca serwisowy

telefon
32 100 3 100

e-mail
marcin.geca@mazda-mirai.pl

Dsc01028

Sebastian Gładki

Doradca serwisowy

telefon
32 100 3 100

e-mail
sebastian.gladki@mazda-mirai.pl

Dsc00978

Przemysław Odwaga

Doradca serwisowy

telefon
32 100 3 100

e-mail
przemyslaw.odwaga@mazda-mirai.pl

Krzysztof

Krzysztof Kozłowski

Doradca serwisowy

telefon
32 100 3 100

e-mail
krzysztof.kozlowski@mazda-mirai.pl

Dsc00967 kopia

Andrzej Gawron

Doradca klienta

telefon
723 327 022

e-mail
andrzej.gawron@mazda-mirai.pl

Dsc08117

Tomasz Frankiewicz

Doradca klienta

telefon
723 327 021

e-mail
tomasz.frankiewicz@mazda-mirai.pl

Przemys aw pa ka

Przemysław Pałka

Specjalista ds. likwidacji szkód

telefon
609 114 430

e-mail
przemyslaw.palka@mazda-mirai.pl

Patrycja

Patrycja Bącalska

Doradca Klienta - dział blacharski

telefon
+48 32 100 3 100

e-mail
patrycja.bacalska@mazda-mirai.pl

Img 1372 3

Marcin Grzyb

Kierownik działu blacharsko-lakierniczego

telefon
609 866 410

e-mail
marcin.grzyb@mazda-mirai.pl

Dsc08130

Aleksandra Wójcik-Dziura

Specjalista ds. ubezpieczeń

telefon
607 799 200

e-mail
aleksandra.wojcik-dziura@mazda-mirai.pl


Mapa dojazdu do salonu